اطلاعیه

اطلاعیه                                                    

توجه توجه

به اطلاع همه دوستان وبلاگ نویس ناشی و کار کشته ی ماهر و نیمه ماهر و غیره وغیره می رساند اخیرا وبلاگی گم شده است و من کلی دنبالش گشتم و به هرجا که گمان می بردم سر زدم ولی پیدا نکردم، از یابنده عاجزانه تقاضا دارد سر جای خودش بگذارد و ما را از نگرانی برهاند و ما هم قول می دهیم مژدگانی خوبی تقدیم نمائیم!

/ 6 نظر / 2 بازدید
ستاره.هادی پور

سلام چکاو بلند پرواز ممنون از وقتی که گذاشتید . اما باید بگم که بر مقاله وحدت وجودی که نوشتم و دلایلی که برای اثبات آن آوردم. اشکالاتی هست که باید آن رااصلاح کنم. خیلی کلی بگم: خداوند به صفات متصف نمی شه(مثل نا متناهی بودن) و بر طبق روایات، صفاتی که در قرآن برای خدا هست برای این است که بشر بتواند خدا را صدا کند و برای صحبت با خدا لال نباشد. اشکال دیگ در مورد صفات خروج عن الحدن: تشبیه و تعطیل است که آن را هم باید مد نظرداشت.

ستایش

به حق چیزای نشنیده[تعجب] تا حالا نشنیده بودم کسی واسه خودش هدیه بخره [ابرو]

محمد صادق مصطفوی

جناب حاج آقا سلطانپور در قسمت پیوند ها آدرس وبلاگ بنده را اشتباهاhttp://mostafavey.blogfa.com/8705.aspx وارد نموده اید که صحیح آن /http://mostafavey.blogfa.comمیباشد . لطفا اصلاح فرمائید ، چرا که با آدرس داده شده توسط شما به قسمت آرشیو وبلاگ ارجاع داده می شود در حالی که با آدرس دوم به صفحه اصلی وبلاگ ارجاع خواهد شد. لطفا تصحیح فرمائید.

محمد صادق مصطفوی

از اصلاح آدرس وبلاگ بنده متشکرم و از اینکه این دفعه اسم مرا ممد صادق نوشتی ناراحت نیستم و می دانم که دوستم داری و این از روی محبت است نه چیز دیگر. شاد باشید حاج آقا

سید علی بنی هاشمی کوه کمر

این سایت عالی است

مهتاب آسمان

سلام اومدم فقط سلم کنم که شعرها بهم چسبید و تا اینجا اومدم. بازم عکس جدید کذاشتم دلت خواست بیا.