چکاو بلند پرواز soaring skylark;

این وبلاگ بیشتر به مسائل اعتقادی ،اخلاقی و خاطرات روزانه و مسائل ادبی و هنری می پردازد ولاغیر !تذکر:نظرات بدون اسم و آدرس ممکن است تائید نشود. مطلب دیگر این است که من بیش از یک ساعت برای مطالب وبلاگم وقت صرف نمی کنم و اشتباهات دستوری و اغلاط املائی ناشی از این موضوع است. من در اینجا اگر جدی نبوده ام نه اینکه نمی خواهم جدی باشم، اشتغالات و گرفتاریها مانع از آن است که بیشتر وقت برای پرباری مطالب بگذارم.

برگزاری همایش سیفتگان حسینی در مرند

ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه

در آستانه ماه محرم الحرام «همایش شیفتگان» حسینی درمحل آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند برگزار گردید.

این همایش که همه ساله چند روز مانده به محرم بهمت اداره تبلیغات مرند برگزار میگردد، امثال نیز با حضور پر شور مسئولین هیئات مذهبی و مداحان و اهل بیت عصمت وطهارت چشم گیر تر از سال قبل برگزار گردید. 

در این همایش که از ساعت ٣٠/٩ صبح روز سه ٢٣ آذر٨٨ شروع شد، تا ساعت ١٢ ظهر ادامه داشت بترتیب رئیس اداره تبلیغات مرند، حمیدی معاونت فرهنگی اداره تبلیغات استان،فرماندار، و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان به ایراد سخن پرداخته اهم مسائل و مطالب مربوط به عزاداری ابی عبد الله  ویاران باوفایش را تشریح نموده وجهت بهتر برگزار شدن عزاداری در شهرستان، راهکار های لازم را ارائه کردند.

در حاشیه

سردوشی برای شمر ابن ذی الجوشن

فرمانده  محترم نیروی انتظامی، با بیان این مطلب انتقادی و طنز آلود که سال قبل عده ای مراجه کردند و میخواستد با گرفتن سردوشی از ما به شمر  درجه بدهند! باعث سرور حضار گردیده و به سخنان خودنیز خاتمه دادند.

  
نویسنده : احمد سلطانپور ; ساعت ٢:۳٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳۸۸/٩/٢٤
تگ ها :