چکاو بلند پرواز soaring skylark;

این وبلاگ بیشتر به مسائل اعتقادی ،اخلاقی و خاطرات روزانه و مسائل ادبی و هنری می پردازد ولاغیر !تذکر:نظرات بدون اسم و آدرس ممکن است تائید نشود. مطلب دیگر این است که من بیش از یک ساعت برای مطالب وبلاگم وقت صرف نمی کنم و اشتباهات دستوری و اغلاط املائی ناشی از این موضوع است. من در اینجا اگر جدی نبوده ام نه اینکه نمی خواهم جدی باشم، اشتغالات و گرفتاریها مانع از آن است که بیشتر وقت برای پرباری مطالب بگذارم.

حتی اگر نخوان سر به تنم باشه

من نروم زپیش تو دست، من است و دامنت! (ملا فیض کاشانی)

 من چه کنم که گرفتارتم ، دیگه کاریش نمی شود کرد!

اینترنت را می گویم حالا برای خودم وبلاگی دارم و دوستانی چند که همیشه میان دیدنم،  چه باشم و یا نباشم !  لطف دارن. حتی از بعضی هاشون  خواستم قطع ارتباط کنم اما نشد که نشد یواشکی سرک کشیدم ببینم چکار کرده ان.

 مثلbitterhotchocolate.persianblog.ir  که حتی چند بارشاخ و شانه بهم کشیدیم و اما انگار موقعش که می شد یکی  میگفت: چرا سراغی ازش نمی گیری.

دوستان دیگری مثل ممد صادق(محمد صادق بسیار عزیز و همرزم حقیر) mostafavey.blogfa.com و آق  معلم didghah1.persianblog.ir و... اگه بخوام همشون رو اینجا یکی یکی اسم ببرم ، پس اونوخ لینک دونی به چه درد می خوره ؟ خیلی ان!

به بعضی هاشون مدیونم چون به ام کمک کردن. ممد صادق راه عکس گذاشتن را به ام یاد داد و فاطمه یک طور دیگری کمک کرد واون  یکی(مهتاب آسمان) از تصویر پرفایل ایراد گرفت و آن یکی شاید آقا معلم بود که تاکید می کرد که حتما  فونت پوستامو تغییر بدم و دادم و دیگه مثل سابق از وورد کپی نمی کنم عینا... حالا می بینم بعضی ها رو رنجاندم مثل مهدی همان دکتر(از هیچی بهتر) و آق معلم ولی میگم اینا  افراد بی شیله پیله ن و نازنین!

مَخلص، دوست شان دارم،هر چند نخوان سر به تنم باشه!...

یه عده دوستان خارج از نت هم دارم!  مهدی یکی از اوناست. سه ماه آزگار بکوب کار کردیم و جزوه عملکرد رو تنظیم و بعد نشر نمودیم. خیلی تعریف ازش می کنن.  امروز آقای فیاض گفت: یه تقدیر نامه برای خودت و دیگری به آقا مهدی تنظیم کن. فکر می کنم این سختتر باشه از تهیه عملکرد چهل و چند صفحه ای و اصلا خود این سخن برای من از هرتشویقی گرامی تر بود!...

 

 

 

  
نویسنده : احمد سلطانپور ; ساعت ٥:٥٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸٩/٢/٢٢
تگ ها : هیچکدام