چکاو بلند پرواز soaring skylark;

این وبلاگ بیشتر به مسائل اعتقادی ،اخلاقی و خاطرات روزانه و مسائل ادبی و هنری می پردازد ولاغیر !تذکر:نظرات بدون اسم و آدرس ممکن است تائید نشود. مطلب دیگر این است که من بیش از یک ساعت برای مطالب وبلاگم وقت صرف نمی کنم و اشتباهات دستوری و اغلاط املائی ناشی از این موضوع است. من در اینجا اگر جدی نبوده ام نه اینکه نمی خواهم جدی باشم، اشتغالات و گرفتاریها مانع از آن است که بیشتر وقت برای پرباری مطالب بگذارم.

درد بی درمان

-الو

-الو... سلام ... منزل...

-بله خودمم

- از بانک زنگ میزنم... دوتا قسطتتون عقب افتاده کی میخواین تسویه کننین؟

-دیروز یکیشو دادم، یکی دیگه رو انشا الا در اولین فرصت در خدمتتونم.... آقا چقدر زنگ میزنین! دفعه قبل گفتم اونقدر در فکر پرداخت قسطامم که بعضی شبا بد خوابی میاد سراغم!... کابوس می بینم!! خدا رو خوش نمیاد اینقدر زنگ نزنین..

در ضمن مگه جریمه نمیاد روش.... میاد دیگه! پس چرا هی زنگ می زنین؟

- ماموریم و معذور... بازرس ایراد می گیره؟ به ما میگن به همه کسائی که معوقه دارن زنگ بزنین!

- ... ما که نمی خوائیم ندیم اما شمام آدمو رسوا میکنین... به ضامنش زنگ می زنین نا مه می فرستین... به خونه ش زنگ می زنین خلاصه پاک آبروشو می برین. آخه خدا رو خوش میاد؟!

- ماموریم و معذور!

-چی چی رو ماموریم و معذور! توی این مملکت یکی داره تا خرخره میخوره و میخواد بترکه و یکی هم واسه پونصد تومن وامی که برداشته آبروش میره... بازم بگو ماموریم و معذور!...

-ببین ما نمی خوائیم جلو حسابتونو ببندیم. اونوخ خودتون میان اینجا  التماس می کنین!به دست و پامون میفتین

- باشه هرکاری میخواین بکنین...اما ایکاش.....

ببین حاجی دوتا دخترام تو دانشگاه آزادن پسرم سربازه و خودمم دست تنهام. یه غلطی کردم و یه تومن وام گرفتیم. همه درد و غمم یه طرف غم و غصه وام یه طرف. میگی چکار کنم؟ 

 -وام با چن درصد گرفتی

- نیاز داشتم اون موقع سئوال نکردم!

  
نویسنده : احمد سلطانپور ; ساعت ۱٢:۱٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۳۸٩/٢/٦
تگ ها :